Pensjonaty i apartamenty dla rodzin z dziećmi

Rodzina lepiąca bałwana

Podróżując z dziećmi wybierzmy pensjonat, willę, ośrodek, czy też hotel, który jest przyjazny rodzinom z dziećmi. Chcemy czuć się komfortowo i też być mile widzianymi gośćmi – wraz z naszymi pociechami. Do tego nastawienie na małych gości wiąże się z dodatkowymi udogodnieniami.

Rezerwuj online bez pośredników – gwarancja najniższej ceny | aktualna dostępność apartamentów

Lokalizacja

Pamiętajmy, że wybrany ośrodek będzie bazą wypadową na piesze wędrówki i trochę dalsze wycieczki. Dobrze, żebyśmy nie musieli codziennie wsiadać w samochód i zaczynać dnia od męczącej podróży. Zadbajmy, aby i w okolicy ośrodka było co robić z dzieckiem, jak wyjść na spacer, co zwiedzać np. w centrum Zakopanego atrakcji na pewno nie zabraknie. Warto też wybrać obiekt otoczony restauracjami oferującymi różną kuchnię, aby dostosować się do wymogów dziecka, a także popróbować nowych, podhalańskich smaków.

 

Wyposażenie pokoju lub apartamentu

Zwróćmy uwagę na możliwość wypożyczenia wanienek, łóżeczek, sanek i wysokich krzesełek dla dzieci – nie chcemy przecież całego sprzętu zabierać ze sobą na wakacje. Konieczna jest też dobrze wyposażona kuchnia lub aneks kuchenny, aby przygotować ciepłe śniadanie, podgrzać mleko, zaoszczędzić na codziennych obiadach na mieście. Warto zwrócić uwagę na czystość w wybranym ośrodku – z małym dzieckiem nie ma w tym względzie kompromisów.

 

Drewniany aneks kuchenny

Kochasz Zakopane i Tatry?

Chcesz otrzymywać informacje jak ciekawie spędzić tutaj czas oraz powiadomienia o specjalnych ofertach Willa Tatiana?

wpisz się na listę mailingową i zostań gościem VIP Willa Tatiana, a otrzymasz dodatkowo

Ogrzewanie

Zapytajmy o temperatury panujące w obiekcie noclegowym, całoroczne ogrzewanie (latem temperatury w nocy mogą spadać poniżej zera!) lub przed przyjazdem sprawdźmy to na własnej skórze. Nie chcemy, żeby urlop nasz i naszych dzieci skończył się w łóżku.

 

Dziecko bawiące się w kałuży

 

Przestrzeń

Pamiętajmy, że z pogoda w górach bywa zmienna, dlatego lepiej być gotowym na dzień w większości spędzony w apartamencie. Warto więc, aby był on więc przestrzenny, dający możliwość rozładowania dziecięcej energii. A gdyby tak mieć w pokoju piękny widok na Tatry?

 

Parking

Jeśli podróżujemy samochodem, parking powinien znajdować się bezpośrednio na terenie ośrodka. Poszukiwanie miejsca parkingowego, szczególnie w Zakopanem to trudny orzech do zgryzienia, o wielokrotnym noszeniu bagaży nie wspominając.

 

Parking

 

Artykuł powstał we współpracy z Willą Tatiana.